Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Pritja > Fieri
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Fieri

Fieri 2009


DSC_0730~0.jpg

82 fotografi, e fundit shtuar më 15 Mars 2009

Pavaresia e Kosoves - 17 Shkurt 2008


16~2.jpg

18 fotografi, e fundit shtuar më 18 Shkurt 2008

Dite shiu ne Fier, Pranvere 2007


Qyteti_ne_shi5.jpg

8 fotografi, e fundit shtuar më 24 Mars 2007

Fieri 2007


DSC_0231.jpg

107 fotografi, e fundit shtuar më 08 Qershor 2007

Tubimi Paqesor ne mbeshtetje te Pavarsise se Kosoves


DSC_0108~0.jpg

20 fotografi, e fundit shtuar më 08 Shtator 2007

Protesta paqesore kunder dhunes Greke ndaj emigranteve Shqiptare


DSC_0111.JPG

11 fotografi, e fundit shtuar më 22 Qershor 2007

Protestat Paqesore kundra agresivitetit te ushtareve greke 2007


5_.jpg

Protestat Çame ne qendren e qytetit te Fierit kundra agresivitetit te ushtareve greke 2007.

10 fotografi, e fundit shtuar më 10 Mars 2007

Fund-Viti 2006


6.jpg

7 fotografi, e fundit shtuar më 19 Dhjetor 2006

Shkollat publike dhe private


Shk_Shekulli_iRi.jpg

24 fotografi, e fundit shtuar më 09 Dhjetor 2006

 

25 albume në 3 faqe 1

Top