Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Lela\ profili
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Lela\ profili
Emri i përdoruesit Lela
Regjistruar më 31 Tetor 2006
Vendodhja Texas
Hobet Muzike dhe te dal me shoqerin,
Puna/Shkolla fannindal
Biografi Jam 18-vjece,tani jam si studente e huaj ne texas po jua siguroj qe nuk eshte gje para Fierit
Files uploaded 3
Skedari i ngarkuar së fundi.
Klikoni për të parë të gjitha ngarkimet e Lela
Top