Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - 50-vjetori i Estrades Fierake
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Arti, Kultura dhe Shows > 50-vjetori i Estrades Fierake

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
3~4.jpg
3~4.jpg737 shikime51 komente
bojaxhiu.jpg
bojaxhiu.jpg430 shikime45 komente
canes-i-vodhen-lopen.jpg
canes-i-vodhen-lopen.jpg746 shikime47 komente
do-pyetur.jpg
do-pyetur.jpg434 shikime37 komente
domartojme-malon.jpg
domartojme-malon.jpg536 shikime38 komente
doni-me-per-belulin-1.jpg
doni-me-per-belulin-1.jpg436 shikime46 komente
DSC_0056~1.jpg
DSC_0056~1.jpg402 shikime39 komente
EMBLEMA_E_EKRANIT.jpg
EMBLEMA_E_EKRANIT.jpg538 shikime48 komente
endrra-e-nje-nate.jpg
endrra-e-nje-nate.jpg357 shikime48 komente
fejesa.jpg
fejesa.jpg423 shikime49 komente
flet-palosja.jpg
flet-palosja.jpg636 shikime50-vjet histori e skalitur ne portrete te aktoreve, regjisoreve, muzikanteve e etj te Estrades Fier.42 komente
gjithmone-me-kenge.jpg
gjithmone-me-kenge.jpg469 shikime45 komente
grupi-i-fierit-1.jpg
grupi-i-fierit-1.jpg455 shikime30 komente
grupi-vokal-instrumental.jpg
grupi-vokal-instrumental.jpg398 shikime42 komente
inagurimi-librit.jpg
inagurimi-librit.jpg478 shikimeMomente nga inagurimi i librit te ri te Pellumb Kulla: "Teatri, kjo loje magjepsese"35 komente
kaposhi-i-fares-myzafyri.jpg
kaposhi-i-fares-myzafyri.jpg456 shikime49 komente
29 fotografi në 2 faqe(s) 1

Top