Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Prishtine-17 shkurt 2008
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Pavarsia e Kosoves > Prishtine-17 shkurt 2008

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
DSC_0181.jpg
DSC_0181.jpg198 shikime23 komente
DSC_0098~0.jpg
DSC_0098~0.jpg4361 shikimeFamilja Ramadan Gashi,nje nga familjet kosovare qe priti mysafiret nga Shqiperia169 komente
DSC_0097~1.jpg
DSC_0097~1.jpg2211 shikime155 komente
DSC_0066~3.jpg
DSC_0066~3.jpg2040 shikime162 komente
DSC_0061~1.jpg
DSC_0061~1.jpg1727 shikime153 komente
DSC_0003~0.jpg
DSC_0003~0.jpg3323 shikime16 shkurt 2008145 komente
DSC_0140~0.jpg
DSC_0140~0.jpg2208 shikimeNje nga objektet e zbukuruara ne komunen e Kastriotit174 komente
DSC_0133.jpg
DSC_0133.jpg2194 shikime137 komente
DSC_0118.jpg
DSC_0118.jpg1701 shikime148 komente
DSC_0117.jpg
DSC_0117.jpg2122 shikime159 komente
DSC_0102.jpg
DSC_0102.jpg2273 shikimeKy eshte flamuri qe ka shetitur ne tubimet paqesore ne perkrahje te pavarsise se Kosoves ne qytete te ndryshme te Shqiperise143 komente
DSC_0178.jpg
DSC_0178.jpg3682 shikimeValle e madhe e organizuar ne shesh nga perfaqsuesit Fierak te Shoqates per identitet dhe bashkim kombetar154 komente
DSC_0171.jpg
DSC_0171.jpg1715 shikime147 komente
DSC_0162~1.jpg
DSC_0162~1.jpg1871 shikime170 komente
DSC_0157~0.jpg
DSC_0157~0.jpg1554 shikime137 komente
DSC_0149~0.jpg
DSC_0149~0.jpg1866 shikime144 komente
92 fotografi në 6 faqe(s) 1

Top