Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Prishtine-17 shkurt 2008
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Pavarsia e Kosoves > Prishtine-17 shkurt 2008

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
DSC_0003~0.jpg
DSC_0003~0.jpg3303 shikime16 shkurt 2008145 komente
DSC_0061~1.jpg
DSC_0061~1.jpg1717 shikime153 komente
DSC_0066~3.jpg
DSC_0066~3.jpg2013 shikime162 komente
DSC_0097~1.jpg
DSC_0097~1.jpg2200 shikime155 komente
DSC_0098~0.jpg
DSC_0098~0.jpg4299 shikimeFamilja Ramadan Gashi,nje nga familjet kosovare qe priti mysafiret nga Shqiperia169 komente
DSC_0102.jpg
DSC_0102.jpg2261 shikimeKy eshte flamuri qe ka shetitur ne tubimet paqesore ne perkrahje te pavarsise se Kosoves ne qytete te ndryshme te Shqiperise143 komente
DSC_0117.jpg
DSC_0117.jpg2099 shikime159 komente
DSC_0118.jpg
DSC_0118.jpg1693 shikime148 komente
DSC_0133.jpg
DSC_0133.jpg2172 shikime137 komente
DSC_0140~0.jpg
DSC_0140~0.jpg2195 shikimeNje nga objektet e zbukuruara ne komunen e Kastriotit174 komente
DSC_0149~0.jpg
DSC_0149~0.jpg1829 shikime144 komente
DSC_0157~0.jpg
DSC_0157~0.jpg1548 shikime137 komente
DSC_0162~1.jpg
DSC_0162~1.jpg1856 shikime170 komente
DSC_0171.jpg
DSC_0171.jpg1699 shikime147 komente
DSC_0178.jpg
DSC_0178.jpg3667 shikimeValle e madhe e organizuar ne shesh nga perfaqsuesit Fierak te Shoqates per identitet dhe bashkim kombetar154 komente
DSC_0179.jpg
DSC_0179.jpg1769 shikime153 komente
92 fotografi në 6 faqe(s) 1

Top