Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Prishtine-17 shkurt 2008
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Pavarsia e Kosoves > Prishtine-17 shkurt 2008

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
DSC_0279.jpg
DSC_0279.jpg106 shikime17 komente
DSC_0283.jpg
DSC_0283.jpg120 shikime17 komente
DSC_0298.jpg
DSC_0298.jpg144 shikime20 komente
DSC_0306.jpg
DSC_0306.jpg155 shikime18 komente
DSC_0308.jpg
DSC_0308.jpg103 shikime11 komente
DSC_0309.jpg
DSC_0309.jpg144 shikime18 komente
DSC_0327.jpg
DSC_0327.jpg168 shikimeKryetari i Bashkise Fier dhe miqte e tij duke festuar pavarsine19 komente
DSC_0335.jpg
DSC_0335.jpg151 shikime17 komente
DSC_0336.jpg
DSC_0336.jpg118 shikime19 komente
DSC_0343.jpg
DSC_0343.jpg139 shikime17 komente
DSC_0344.jpg
DSC_0344.jpg115 shikime20 komente
DSC_0348.jpg
DSC_0348.jpg110 shikime18 komente
DSC_0365.jpg
DSC_0365.jpg123 shikime18 komente
DSC_0370.jpg
DSC_0370.jpg133 shikime17 komente
DSC_0373~0.jpg
DSC_0373~0.jpg121 shikime19 komente
DSC_0396~0.jpg
DSC_0396~0.jpg129 shikime19 komente
92 fotografi në 6 faqe(s) 4

Top