Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Apolonia
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Antikitet > Apolonia

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
apollonia_simbol.jpg
apollonia_simbol.jpg535 shikime44 komente
1apollonia5.jpg
1apollonia5.jpg1057 shikime94 komente
1apollonia4.jpg
1apollonia4.jpg966 shikime78 komente
1apollonia2.jpg
1apollonia2.jpg1004 shikime81 komente
1apollonia1.jpg
1apollonia1.jpg1080 shikime83 komente
fieri_antik.gif
fieri_antik.gif403 shikime27 komente
apollonia33.jpg
apollonia33.jpg319 shikimeSkulpture antike e gjetur ne qytetin antik te Apollonise.27 komente
apollonia22.jpg
apollonia22.jpg328 shikimeKollone e vetmuar, pjese a shetitores antike prane apollonise se lashte.23 komente
Apollonia.jpg
Apollonia.jpg544 shikimeNje harte qe paraqet qarte rruget ku kalonte koridori i vjeter antik i njohur me emrin "Egnantia" shume prane qyetit antik te Apollonise.40 komente
apollon11.jpg
apollon11.jpg654 shikime53 komente
250px-Apollonia.jpg
250px-Apollonia.jpg1340 shikime99 komente
apollonia66.jpg
apollonia66.jpg313 shikime12 komente
apollonia55.jpg
apollonia55.jpg267 shikime8 komente
apollonia44.jpg
apollonia44.jpg274 shikime8 komente
Harta_ApolloniaIllyria.jpg
Harta_ApolloniaIllyria.jpg571 shikimeHarta e vjete e fiseve dhe qyteteve antike Ilire. Dallohet qarte edhe qyteti i Apollonise.47 komente
CCStreetApolloniaIllyria.jpg
CCStreetApolloniaIllyria.jpg281 shikime11 komente
65 fotografi në 5 faqe(s) 1

Top