Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Apolonia
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Antikitet > Apolonia

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
Harta_ApolloniaIllyria.jpg
Harta_ApolloniaIllyria.jpg566 shikimeHarta e vjete e fiseve dhe qyteteve antike Ilire. Dallohet qarte edhe qyteti i Apollonise.47 komente
muzeu-ne-apolloni-1.jpg
muzeu-ne-apolloni-1.jpg265 shikime9 komente
muzeu-ne-apolloni-2.jpg
muzeu-ne-apolloni-2.jpg265 shikime9 komente
muzeu-ne-apolloni-3.jpg
muzeu-ne-apolloni-3.jpg251 shikime10 komente
muzeu-ne-apolloni-4.jpg
muzeu-ne-apolloni-4.jpg274 shikime9 komente
muzeu-ne-apolloni-5.jpg
muzeu-ne-apolloni-5.jpg255 shikime11 komente
muzeu-ne-apolloni-6.jpg
muzeu-ne-apolloni-6.jpg246 shikime9 komente
muzeu-ne-apolloni-7.jpg
muzeu-ne-apolloni-7.jpg260 shikime11 komente
muzeu-ne-apolloni-8.jpg
muzeu-ne-apolloni-8.jpg283 shikime11 komente
pamje-nga-apollonia-1.jpg
pamje-nga-apollonia-1.jpg235 shikime9 komente
pamje-nga-apollonia-10.jpg
pamje-nga-apollonia-10.jpg237 shikimene ambjentet e muzeut antik.12 komente
pamje-nga-apollonia-11.jpg
pamje-nga-apollonia-11.jpg263 shikime9 komente
pamje-nga-apollonia-12.jpg
pamje-nga-apollonia-12.jpg281 shikime24 komente
pamje-nga-apollonia-13.jpg
pamje-nga-apollonia-13.jpg226 shikime9 komente
pamje-nga-apollonia-14.jpg
pamje-nga-apollonia-14.jpg221 shikime10 komente
pamje-nga-apollonia-15.jpg
pamje-nga-apollonia-15.jpg210 shikime10 komente
65 fotografi në 5 faqe(s) 3

Top