Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Bylis
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Antikitet > Bylis

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
bylis5.jpg
bylis5.jpg124 shikime10 komente
bylis3.jpg
bylis3.jpg164 shikime8 komente
bylis2.jpg
bylis2.jpg752 shikime81 komente
bylis1.jpg
bylis1.jpg890 shikime59 komente
bylis6.jpg
bylis6.jpg114 shikime7 komente
bylis7.jpg
bylis7.jpg119 shikime6 komente
bylis8.jpg
bylis8.jpg119 shikime11 komente
Bylis5.jpg
Bylis5.jpg129 shikimeKjo eshte nje nga shetiroret e qytetit antik te Bylisit dhe ne kohen e saj ka qene dy kateshe13 komente
Bylis4.jpg
Bylis4.jpg112 shikimeMuri rrethues i qyteti dhe mendohet se ka qene 2.2 km10 komente
Bylis3.jpg
Bylis3.jpg112 shikime8 komente
Bylis2.jpg
Bylis2.jpg889 shikime69 komente
Bylis1.jpg
Bylis1.jpg559 shikime66 komente
Bylis10.jpg
Bylis10.jpg664 shikime60 komente
Bylis9.jpg
Bylis9.jpg137 shikime6 komente
Bylis8.jpg
Bylis8.jpg113 shikime6 komente
Bylis7.jpg
Bylis7.jpg85 shikime7 komente
60 fotografi në 4 faqe(s) 1

Top