Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Bylis
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Antikitet > Bylis

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
bylis5.jpg
bylis5.jpg130 shikime10 komente
bylis6.jpg
bylis6.jpg120 shikime7 komente
bylis3.jpg
bylis3.jpg171 shikime8 komente
bylis2.jpg
bylis2.jpg772 shikime81 komente
bylis1.jpg
bylis1.jpg905 shikime59 komente
bylis7.jpg
bylis7.jpg125 shikime6 komente
bylis8.jpg
bylis8.jpg125 shikime11 komente
Bylis5.jpg
Bylis5.jpg135 shikimeKjo eshte nje nga shetiroret e qytetit antik te Bylisit dhe ne kohen e saj ka qene dy kateshe13 komente
Bylis2.jpg
Bylis2.jpg918 shikime69 komente
Bylis3.jpg
Bylis3.jpg118 shikime8 komente
Bylis55.jpg
Bylis55.jpg103 shikime6 komente
Bylis4.jpg
Bylis4.jpg118 shikimeMuri rrethues i qyteti dhe mendohet se ka qene 2.2 km10 komente
Bylis1.jpg
Bylis1.jpg574 shikime66 komente
Bylis10.jpg
Bylis10.jpg687 shikime60 komente
Bylis9.jpg
Bylis9.jpg144 shikime6 komente
Bylis8.jpg
Bylis8.jpg119 shikime6 komente
60 fotografi në 4 faqe(s) 1

Top