Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Bylis
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Antikitet > Bylis

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
Bylis9.jpg
Bylis9.jpg147 shikime6 komente
bylis8.jpg
bylis8.jpg127 shikime11 komente
Bylis8.jpg
Bylis8.jpg121 shikime6 komente
bylis7.jpg
bylis7.jpg127 shikime6 komente
Bylis7.jpg
Bylis7.jpg91 shikime7 komente
bylis6.jpg
bylis6.jpg123 shikime7 komente
Bylis6.jpg
Bylis6.jpg93 shikime6 komente
Bylis56.jpg
Bylis56.jpg124 shikime11 komente
Bylis55.jpg
Bylis55.jpg107 shikime6 komente
Bylis54.jpg
Bylis54.jpg138 shikimeHekali eshte fshati me i afert ne qytetin atntik te Bylisit11 komente
Bylis53.jpg
Bylis53.jpg99 shikime7 komente
Bylis52.jpg
Bylis52.jpg99 shikime9 komente
Bylis51.jpg
Bylis51.jpg110 shikime8 komente
Bylis50.jpg
Bylis50.jpg104 shikime8 komente
bylis5.jpg
bylis5.jpg133 shikime10 komente
Bylis5.jpg
Bylis5.jpg137 shikimeKjo eshte nje nga shetiroret e qytetit antik te Bylisit dhe ne kohen e saj ka qene dy kateshe13 komente
60 fotografi në 4 faqe(s) 1

Top