Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Bylis
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Antikitet > Bylis

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
Bylis39.jpg
Bylis39.jpg119 shikime9 komente
Bylis4.jpg
Bylis4.jpg118 shikimeMuri rrethues i qyteti dhe mendohet se ka qene 2.2 km10 komente
Bylis40.jpg
Bylis40.jpg91 shikime7 komente
Bylis41.jpg
Bylis41.jpg106 shikime7 komente
Bylis42.jpg
Bylis42.jpg93 shikime9 komente
Bylis43.jpg
Bylis43.jpg100 shikime10 komente
Bylis44.jpg
Bylis44.jpg100 shikime11 komente
Bylis45.jpg
Bylis45.jpg95 shikime8 komente
Bylis46.jpg
Bylis46.jpg98 shikime8 komente
Bylis47.jpg
Bylis47.jpg93 shikime7 komente
Bylis48.jpg
Bylis48.jpg93 shikime9 komente
Bylis49.jpg
Bylis49.jpg104 shikime7 komente
bylis5.jpg
bylis5.jpg130 shikime10 komente
Bylis5.jpg
Bylis5.jpg135 shikimeKjo eshte nje nga shetiroret e qytetit antik te Bylisit dhe ne kohen e saj ka qene dy kateshe13 komente
Bylis50.jpg
Bylis50.jpg101 shikime8 komente
Bylis51.jpg
Bylis51.jpg107 shikime8 komente
60 fotografi në 4 faqe(s) 3

Top