Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Humor mbi 21 vjec
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Humor > Humor mbi 21 vjec

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
1~5.jpg
1~5.jpg1834 shikime117 komente
gjokse_madh.jpg
gjokse_madh.jpg2993 shikimeA jane te verteta apo operacioni plastik eshte bere ne permasa te tepruara.135 komente
happy_NY.jpg
happy_NY.jpg5181 shikime135 komente
iluzion.jpg
iluzion.jpg3880 shikimeNese shikoni kete fotografi me kujdes do te arini ne perfundim se ne sfond eshte nje anije me disa njerez. E vertete...? Hahahahaha164 komente
kanal_fr.jpg
kanal_fr.jpg3328 shikimeJa se c'fare ndoth kur je shume i apasionuar pas profesionit te fotografise...124 komente
keshtu_I-duam.jpg
keshtu_I-duam.jpg2390 shikimeJa dhe imagjinata e nje mashkulli per ekzistencen e enje banjo moderne.119 komente
neper_Kembe.jpg
neper_Kembe.jpg2192 shikimeJa dhe nje shembull konkret i thenies popullore: "Me Breke Neper Kembe"122 komente
talibdate.jpg
talibdate.jpg1668 shikime117 komente
thong_USA_EU.jpg
thong_USA_EU.jpg3059 shikimeJa dhe ndryshimi midis perdorimit te mbathjeve per femra te llojit THONG perkatesisht ne Europe dhe USA123 komente
     
9 fotografi në 1 faqe(s)

Top