Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Humor me Njerez
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Humor > Humor me Njerez

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
hopa.jpg
hopa.jpg1321 shikimeNdodh edhe keshtu...87 komente
749.jpg
749.jpg1889 shikimeKu me humbi koka? 94 komente
terror_4_dummies.jpg
terror_4_dummies.jpg496 shikimeJa dhe libri i famshem i SHPETIMIT NGA TERRORI8 komente
qeveria.jpg
qeveria.jpg584 shikimeJa si e kalojne kohen grate e fahstit tone. Partia ka dhen urderh qe te gjithe te lexojne lajmet ONLINE.11 komente
BERISHA.jpg
BERISHA.jpg2482 shikimeGladiatori shqiptar. Do te ngelet ne kembe deri sa ti ngordhi kali...103 komente
1234.jpg
1234.jpg2765 shikime96 komente
hello.jpg
hello.jpg1423 shikime78 komente
Funn.jpg
Funn.jpg1253 shikimeKur udheton me shume shpejtesi... edhe Krishti ka frike te jete me ju.72 komente
BadDay1.jpg
BadDay1.jpg1386 shikime86 komente
newbomb.jpg
newbomb.jpg582 shikime9 komente
modisaster8rb.jpg
modisaster8rb.jpg610 shikime12 komente
icecar.jpg
icecar.jpg1108 shikime65 komente
friendly_fire.jpg
friendly_fire.jpg1408 shikime92 komente
dog_on_wall.jpg
dog_on_wall.jpg1415 shikime86 komente
yooperdeer.jpg
yooperdeer.jpg600 shikime9 komente
shootingrange.jpg
shootingrange.jpg478 shikimeJa disa prova teknike gjate qitjes. vendosja e nje ushtari per te mbajtur tabelen shton pergjegjesine e ushtarit ne trajnim.9 komente
29 fotografi në 2 faqe(s) 1

Top