Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Humor me Njerez
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Humor > Humor me Njerez

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
yooperdeer.jpg
yooperdeer.jpg614 shikime9 komente
terror_4_dummies.jpg
terror_4_dummies.jpg505 shikimeJa dhe libri i famshem i SHPETIMIT NGA TERRORI8 komente
slip.jpg
slip.jpg535 shikime49 komente
shootingrange.jpg
shootingrange.jpg490 shikimeJa disa prova teknike gjate qitjes. vendosja e nje ushtari per te mbajtur tabelen shton pergjegjesine e ushtarit ne trajnim.9 komente
qeveria.jpg
qeveria.jpg596 shikimeJa si e kalojne kohen grate e fahstit tone. Partia ka dhen urderh qe te gjithe te lexojne lajmet ONLINE.11 komente
pushteti150.jpg
pushteti150.jpg794 shikime49 komente
PS.jpg
PS.jpg600 shikime11 komente
Policet.jpg
Policet.jpg672 shikime-Ej Tosi, Me ke do tallemi sot....?
- Nuk e di Sal, po mendoj me ndonje nga ata maloket qe ke sjelle ne Tirane kohet e fundit.
13 komente
PoliceCarSleep.jpg
PoliceCarSleep.jpg589 shikimeJa dy police duke fjetur ne orar te punes.9 komente
oncomingtruck.jpg
oncomingtruck.jpg662 shikime13 komente
newcarlock.jpg
newcarlock.jpg580 shikime9 komente
newbomb.jpg
newbomb.jpg589 shikime9 komente
modisaster8rb.jpg
modisaster8rb.jpg618 shikime12 komente
icecar.jpg
icecar.jpg1127 shikime65 komente
hungrybaby.jpg
hungrybaby.jpg1065 shikime87 komente
hopa.jpg
hopa.jpg1337 shikimeNdodh edhe keshtu...87 komente
29 fotografi në 2 faqe(s) 1

Top