Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Humor me Njerez
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Humor > Humor me Njerez

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
modisaster8rb.jpg
modisaster8rb.jpg614 shikime12 komente
newbomb.jpg
newbomb.jpg586 shikime9 komente
newcarlock.jpg
newcarlock.jpg577 shikime9 komente
oncomingtruck.jpg
oncomingtruck.jpg656 shikime13 komente
PoliceCarSleep.jpg
PoliceCarSleep.jpg585 shikimeJa dy police duke fjetur ne orar te punes.9 komente
Policet.jpg
Policet.jpg664 shikime-Ej Tosi, Me ke do tallemi sot....?
- Nuk e di Sal, po mendoj me ndonje nga ata maloket qe ke sjelle ne Tirane kohet e fundit.
13 komente
PS.jpg
PS.jpg596 shikime11 komente
pushteti150.jpg
pushteti150.jpg788 shikime49 komente
qeveria.jpg
qeveria.jpg591 shikimeJa si e kalojne kohen grate e fahstit tone. Partia ka dhen urderh qe te gjithe te lexojne lajmet ONLINE.11 komente
shootingrange.jpg
shootingrange.jpg484 shikimeJa disa prova teknike gjate qitjes. vendosja e nje ushtari per te mbajtur tabelen shton pergjegjesine e ushtarit ne trajnim.9 komente
slip.jpg
slip.jpg529 shikime49 komente
terror_4_dummies.jpg
terror_4_dummies.jpg500 shikimeJa dhe libri i famshem i SHPETIMIT NGA TERRORI8 komente
yooperdeer.jpg
yooperdeer.jpg607 shikime9 komente
     
29 fotografi në 2 faqe(s) 2

Top