Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Binjakezimi Cleveland - Fier
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Cleveland-Fier > Binjakezimi Cleveland - Fier

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
100.jpg
100.jpg2640 shikime124 komente
101.jpg
101.jpg1753 shikime125 komente
103.jpg
103.jpg2327 shikime122 komente
105.jpg
105.jpg2026 shikime119 komente
106.jpg
106.jpg4673 shikimene qender z.Skender Demiri nen-kryetar i Shoqates Shqiptaro-Amerikane te Cleveland.133 komente
109.jpg
109.jpg1682 shikime113 komente
11.jpg
11.jpg1959 shikime121 komente
113.jpg
113.jpg1763 shikimekomuniteti fierak i pranishem gjate ceremonise129 komente
114.jpg
114.jpg1547 shikimeCaste gjate shkembimit te dhuratave midis dy kryebashkiakeve Zeqo dhe Jackson109 komente
115.jpg
115.jpg1487 shikime111 komente
117.jpg
117.jpg2106 shikimezj. Dona Brady126 komente
120.jpg
120.jpg1909 shikime86 komente
121.jpg
121.jpg1097 shikime88 komente
127.jpg
127.jpg1740 shikimeMomenti i firmosjes se konventes se binjakezimit te qytetit te Fierit me ate te Cleveland, Ohio USA.125 komente
128.jpg
128.jpg2271 shikime125 komente
13.jpg
13.jpg1655 shikimeAndon Bushi ne nje fjalim gazmor per te ftuarit...125 komente
51 fotografi në 4 faqe(s) 1

Top