Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Binjakezimi Cleveland - Fier
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Cleveland-Fier > Binjakezimi Cleveland - Fier

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
127.jpg
127.jpg1703 shikimeMomenti i firmosjes se konventes se binjakezimit te qytetit te Fierit me ate te Cleveland, Ohio USA.125 komente
115.jpg
115.jpg1450 shikime111 komente
8.jpg
8.jpg335 shikime7 komente
11.jpg
11.jpg1917 shikime121 komente
13.jpg
13.jpg1614 shikimeAndon Bushi ne nje fjalim gazmor per te ftuarit...125 komente
7.jpg
7.jpg300 shikime8 komente
16.jpg
16.jpg416 shikime20 komente
120.jpg
120.jpg1885 shikime86 komente
121.jpg
121.jpg1064 shikime88 komente
117.jpg
117.jpg2066 shikimezj. Dona Brady126 komente
114.jpg
114.jpg1506 shikimeCaste gjate shkembimit te dhuratave midis dy kryebashkiakeve Zeqo dhe Jackson109 komente
113.jpg
113.jpg1739 shikimekomuniteti fierak i pranishem gjate ceremonise129 komente
109.jpg
109.jpg1647 shikime113 komente
128.jpg
128.jpg2245 shikime125 komente
79.jpg
79.jpg823 shikimeNga e majta ne te djathte: Indrit Sulaj, Eriselda Cobo, Donika Ristani, Baftjar Zeqo, Holta Sulaj, Ervin Koci, Eduart Gjergji.73 komente
76.jpg
76.jpg269 shikime9 komente
51 fotografi në 4 faqe(s) 1

Top