Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Binjakezimi Cleveland - Fier
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Cleveland-Fier > Binjakezimi Cleveland - Fier

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
121.jpg
121.jpg1095 shikime88 komente
13.jpg
13.jpg1655 shikimeAndon Bushi ne nje fjalim gazmor per te ftuarit...125 komente
87.jpg
87.jpg777 shikime65 komente
11.jpg
11.jpg1957 shikime121 komente
7.jpg
7.jpg315 shikime8 komente
66.jpg
66.jpg291 shikime7 komente
8.jpg
8.jpg348 shikime7 komente
29.jpg
29.jpg328 shikime13 komente
16.jpg
16.jpg429 shikime20 komente
120.jpg
120.jpg1905 shikime86 komente
117.jpg
117.jpg2103 shikimezj. Dona Brady126 komente
114.jpg
114.jpg1546 shikimeCaste gjate shkembimit te dhuratave midis dy kryebashkiakeve Zeqo dhe Jackson109 komente
113.jpg
113.jpg1762 shikimekomuniteti fierak i pranishem gjate ceremonise129 komente
109.jpg
109.jpg1682 shikime113 komente
128.jpg
128.jpg2271 shikime125 komente
79.jpg
79.jpg854 shikimeNga e majta ne te djathte: Indrit Sulaj, Eriselda Cobo, Donika Ristani, Baftjar Zeqo, Holta Sulaj, Ervin Koci, Eduart Gjergji.73 komente
51 fotografi në 4 faqe(s) 1

Top