Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Binjakezimi Cleveland - Fier
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Cleveland-Fier > Binjakezimi Cleveland - Fier

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
127.jpg
127.jpg1700 shikimeMomenti i firmosjes se konventes se binjakezimit te qytetit te Fierit me ate te Cleveland, Ohio USA.125 komente
115.jpg
115.jpg1449 shikime111 komente
121.jpg
121.jpg1063 shikime88 komente
13.jpg
13.jpg1608 shikimeAndon Bushi ne nje fjalim gazmor per te ftuarit...125 komente
87.jpg
87.jpg756 shikime65 komente
11.jpg
11.jpg1915 shikime121 komente
7.jpg
7.jpg300 shikime8 komente
66.jpg
66.jpg276 shikime7 komente
8.jpg
8.jpg335 shikime7 komente
29.jpg
29.jpg315 shikime13 komente
16.jpg
16.jpg416 shikime20 komente
120.jpg
120.jpg1885 shikime86 komente
117.jpg
117.jpg2063 shikimezj. Dona Brady126 komente
114.jpg
114.jpg1506 shikimeCaste gjate shkembimit te dhuratave midis dy kryebashkiakeve Zeqo dhe Jackson109 komente
113.jpg
113.jpg1734 shikimekomuniteti fierak i pranishem gjate ceremonise129 komente
109.jpg
109.jpg1643 shikime113 komente
51 fotografi në 4 faqe(s) 1

Top