Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Binjakezimi Cleveland - Fier
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Cleveland-Fier > Binjakezimi Cleveland - Fier

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
100.jpg
100.jpg2573 shikime124 komente
101.jpg
101.jpg1743 shikime125 komente
103.jpg
103.jpg2314 shikime122 komente
105.jpg
105.jpg2004 shikime119 komente
106.jpg
106.jpg4649 shikimene qender z.Skender Demiri nen-kryetar i Shoqates Shqiptaro-Amerikane te Cleveland.133 komente
109.jpg
109.jpg1669 shikime113 komente
11.jpg
11.jpg1943 shikime121 komente
113.jpg
113.jpg1753 shikimekomuniteti fierak i pranishem gjate ceremonise129 komente
114.jpg
114.jpg1531 shikimeCaste gjate shkembimit te dhuratave midis dy kryebashkiakeve Zeqo dhe Jackson109 komente
115.jpg
115.jpg1473 shikime111 komente
117.jpg
117.jpg2086 shikimezj. Dona Brady126 komente
120.jpg
120.jpg1898 shikime86 komente
121.jpg
121.jpg1082 shikime88 komente
127.jpg
127.jpg1724 shikimeMomenti i firmosjes se konventes se binjakezimit te qytetit te Fierit me ate te Cleveland, Ohio USA.125 komente
128.jpg
128.jpg2262 shikime125 komente
13.jpg
13.jpg1633 shikimeAndon Bushi ne nje fjalim gazmor per te ftuarit...125 komente
51 fotografi në 4 faqe(s) 1

Top