Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Binjakezimi Cleveland - Fier
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Cleveland-Fier > Binjakezimi Cleveland - Fier

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
130.jpg
130.jpg370 shikimedelegacioni fierak, pjestare te shoqates shqiptaro-amerikane, kryebashkiaku z.Jackson dhe zj.Dona Brady13 komente
16.jpg
16.jpg424 shikime20 komente
17.jpg
17.jpg354 shikime11 komente
19.jpg
19.jpg317 shikime11 komente
21.jpg
21.jpg294 shikime10 komente
23.jpg
23.jpg316 shikime13 komente
25.jpg
25.jpg323 shikime13 komente
26.jpg
26.jpg295 shikime11 komente
27.jpg
27.jpg298 shikime11 komente
29.jpg
29.jpg323 shikime13 komente
31.jpg
31.jpg278 shikime11 komente
34.jpg
34.jpg287 shikime11 komente
35.jpg
35.jpg277 shikime14 komente
36.jpg
36.jpg810 shikime66 komente
40.jpg
40.jpg611 shikime55 komente
46.jpg
46.jpg689 shikimePershendetja e z.Baftjar Zeqo drejtuar te pranishmeve.72 komente
51 fotografi në 4 faqe(s) 2

Top