Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Rrethinat e qytetit
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Rrethinat ne Fier > Rrethinat e qytetit

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
DSC_0513.jpg
DSC_0513.jpg6657 shikime211 komente
DSC_0516.jpg
DSC_0516.jpg2987 shikime198 komente
Uzina_Ballsh.jpg
Uzina_Ballsh.jpg1143 shikime102 komente
Uzina_Ballsh1.jpg
Uzina_Ballsh1.jpg1485 shikime109 komente
Mallakaster10.jpg
Mallakaster10.jpg5939 shikime190 komente
Mallakaster11.jpg
Mallakaster11.jpg3779 shikime110 komente
Mallakaster12.jpg
Mallakaster12.jpg1322 shikime116 komente
Patos1.jpg
Patos1.jpg1161 shikime108 komente
Patos2.jpg
Patos2.jpg1360 shikime114 komente
Mallakaster5.jpg
Mallakaster5.jpg1218 shikime103 komente
Mallakaster6.jpg
Mallakaster6.jpg1353 shikime120 komente
Mallakaster7.jpg
Mallakaster7.jpg1320 shikime118 komente
Mallakaster8.jpg
Mallakaster8.jpg1058 shikime98 komente
Mallakaster9.jpg
Mallakaster9.jpg1290 shikime110 komente
Klos4.jpg
Klos4.jpg4722 shikimeNdodhet ne Mallakaster dhe mbahet si nje nga qendrat kulturore te saj208 komente
Mallakaster1.jpg
Mallakaster1.jpg5989 shikime234 komente
33 fotografi në 3 faqe(s) 1

Top