Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Fier
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Turizem > Fier

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
autogrilla_gati.jpg
autogrilla_gati.jpg10329 shikimeNje nga komplekset me moderne ne qytetin e Fierit262 komente
bar_rinia_gati.jpg
bar_rinia_gati.jpg2751 shikimeNe qender te Fierit,te gjithe e njohin per famen e tij.149 komente
renoil_gati.jpg
renoil_gati.jpg3321 shikimeNje nga komplekset me te reja te qytetit dhe ndodhet ne dalje te qytetit ne drejtim te Vlores.144 komente
shkelzeni_gati.jpg
shkelzeni_gati.jpg23059 shikimeNdodhet ne qender te Fierit134 komente
pasticeri_rustemi_gati.jpg
pasticeri_rustemi_gati.jpg7261 shikimeNje nga me prodhuesit e embelsirave dhe akullore me te sukseshem ne Shqiperi.159 komente
Rustika_gati.jpg
Rustika_gati.jpg3186 shikimeNdodhet ne km 4 te rruges Fier-Cakran.Ambjentet e gurta dhe ajri i paster i kodres e bejne nje pike shume te deshiruar per vizitoret.152 komente
new_bar_gati.jpg
new_bar_gati.jpg2498 shikimeNdodhet ne Patos145 komente
SILVI_gati.jpg
SILVI_gati.jpg3116 shikimePergjat rruges Fier-Patos nje nga komplekset me te kompletuar te zones.150 komente
op.jpg
op.jpg3658 shikimeNje firme e njohur ne qytetin e Fierit,ne fushen e karburanteve por dhe Ndertimit.Momentalisht eshte duke perfunduar nje nga qendrat me te medha te Bisnesit ne Qytet.154 komente
     
9 fotografi në 1 faqe(s)

Top