Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Lushnje
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Turizem > Lushnje

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
Joti_GATI.jpg
Joti_GATI.jpg4010 shikimeNdodhet ne rrugen nacionale Lushnje-Fier219 komente
blerimi_lushnje_gati.jpg
blerimi_lushnje_gati.jpg6084 shikimeNdodhet ne Kodren e qytetit te Lushnjes dhe te dhuron pamje panoramike te fushes se Myzeqese.225 komente
ardenica_gati.jpg
ardenica_gati.jpg6382 shikimeNdodhet ne kodren e Ardenices ku mund te shijosh kolorin fushave te Myzeqes232 komente
 
3 fotografi në 1 faqe(s)

Top