Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Mallakaster
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Turizem > Mallakaster

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
GJANICA_gati.jpg
GJANICA_gati.jpg10393 shikimeNdodhet ne rrugen nacionale Ballsh-Fier224 komente
nikaja_gati.jpg
nikaja_gati.jpg4129 shikimeNdodhet ne Klos te Mallakastres.Nje nga investimet me te medha te zones.Prane tij shtrihet Bylis dhe Nikaia pika arkeologjike te kultures Ilire.235 komente
tradita_gati.jpg
tradita_gati.jpg7147 shikimeNdodhet ne qender te Ballshit,prane saj mund te vizitohet edhe manastiri i Gllavenices,nje qender peshkopale me fame ne lashtesi223 komente
 
3 fotografi në 1 faqe(s)

Top