Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Sofra Ilire 2007
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Arti, Kultura dhe Shows > Sofra Ilire 2007

TITULLI  +   - 
EMRI I SKEDARIT  +   - 
DATË  +   - 
POZICIONI  +   - 
3__06_07.jpg
3__06_07.jpg427 shikime38 komente
DSC_0125.jpg
DSC_0125.jpg344 shikimePerfaqsuesi i fieri.com dhe deputeti Petro Koci31 komente
DSC_0129.jpg
DSC_0129.jpg368 shikimeDeputeti Petro Koci44 komente
DSC_0131~0.jpg
DSC_0131~0.jpg358 shikimeDeputeti Petro Koci47 komente
DSC_0135~0.jpg
DSC_0135~0.jpg340 shikimeN/kryetari i Bashkise Fier me perfaqsuesin e fieri.com36 komente
DSC_0139.jpg
DSC_0139.jpg563 shikime46 komente
DSC_0142.jpg
DSC_0142.jpg416 shikime44 komente
DSC_0145~0.jpg
DSC_0145~0.jpg518 shikime47 komente
DSC_0147.jpg
DSC_0147.jpg339 shikimeKryetari i Bashkise Fier prane stendes se fieri.com39 komente
DSC_0155.jpg
DSC_0155.jpg371 shikime44 komente
DSC_0162.jpg
DSC_0162.jpg368 shikime35 komente
DSC_0165.jpg
DSC_0165.jpg319 shikime41 komente
DSC_0174.jpg
DSC_0174.jpg364 shikime51 komente
DSC_0179~0.jpg
DSC_0179~0.jpg455 shikime40 komente
DSC_0203.jpg
DSC_0203.jpg336 shikimeOrganizatori i Sofres Ilire dhe drejtues i shoqates Antik38 komente
DSC_0204.jpg
DSC_0204.jpg332 shikime35 komente
36 fotografi në 3 faqe(s) 1

Top