Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Komentet në të fundit
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Arti, Kultura dhe Shows

Komentet në të fundit - Arti, Kultura dhe Shows
BenArt-6-Thjesht-Kuptoje.jpg
BenArt-6-Thjesht-Kuptoje.jpg221 shikimeTitulli: Thjesht kuptoje...
Fotograf: Ben Art Studio
9 komente21/11/06 @ 17:51Guest_Koli_Gango: Ik o vrit veten me gjithe "Thjesht kuptoje&qu...
Benart-3-Thjesht-Kuptoje.jpg
Benart-3-Thjesht-Kuptoje.jpg239 shikimeTitulli: Thjesht kuptoje...
Fotograf: Ben Art Studio
11 komente21/11/06 @ 17:50Guest_Eneida: C'fare eshte kjo idiotesi mo... Me duket ja k...
BenArt-1-Thjesht-Kuptoje.jpg
BenArt-1-Thjesht-Kuptoje.jpg225 shikimeTitulli: Thjesht kuptoje...
Fotograf: Ben Art Studio
10 komente21/11/06 @ 17:49Guest_Ardit: me pelqen ky sllogani. Hehehe
Klajdi-Toska-6-Bregdet.jpg
Klajdi-Toska-6-Bregdet.jpg224 shikimeTitulli: Bregdet
Fotograf: Klajdi Toska
10 komente21/11/06 @ 16:08Guest_Bela: Kjo eshte fotografia me e bukur. Ky Klajdi eshte f...
xhemil-behari-1-Caste-Delir.jpg
xhemil-behari-1-Caste-Delir.jpg206 shikimeTitulli: Cast delir
Fotograf: Xhemil Behari
11 komente21/11/06 @ 13:23Guest_Endri: Hahaha, nice fare kjo pic
OLSI_SEMA_17_vjec.jpg
OLSI_SEMA_17_vjec.jpg307 shikime7 komente20/11/06 @ 18:46Guest_Anonim: whats wrong with you dog
   
14678 fotografi në 918 faqe(s) 918

Top