Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Futjet më të fundit
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Pavarsia e Kosoves

Futjet më të fundit - Pavarsia e Kosoves
DSC_0335.jpg
DSC_0335.jpg151 shikime17 komente21 Shkurt 2008
DSC_0336.jpg
DSC_0336.jpg118 shikime19 komente21 Shkurt 2008
DSC_0343.jpg
DSC_0343.jpg139 shikime17 komente21 Shkurt 2008
DSC_0344.jpg
DSC_0344.jpg115 shikime20 komente21 Shkurt 2008
DSC_0348.jpg
DSC_0348.jpg110 shikime18 komente21 Shkurt 2008
DSC_0298.jpg
DSC_0298.jpg144 shikime20 komente21 Shkurt 2008
DSC_0306.jpg
DSC_0306.jpg155 shikime18 komente21 Shkurt 2008
DSC_0308.jpg
DSC_0308.jpg103 shikime11 komente21 Shkurt 2008
DSC_0309.jpg
DSC_0309.jpg144 shikime18 komente21 Shkurt 2008
DSC_0327.jpg
DSC_0327.jpg168 shikimeKryetari i Bashkise Fier dhe miqte e tij duke festuar pavarsine19 komente21 Shkurt 2008
DSC_0270.jpg
DSC_0270.jpg152 shikime23 komente21 Shkurt 2008
DSC_0275.jpg
DSC_0275.jpg121 shikime18 komente21 Shkurt 2008
DSC_0276.jpg
DSC_0276.jpg122 shikime20 komente21 Shkurt 2008
DSC_0279.jpg
DSC_0279.jpg106 shikime17 komente21 Shkurt 2008
DSC_0283.jpg
DSC_0283.jpg120 shikime17 komente21 Shkurt 2008
DSC_0258~0.jpg
DSC_0258~0.jpg161 shikime17 komente21 Shkurt 2008
92 fotografi në 6 faqe(s) 3

Top