Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Futjet më të fundit
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Pavarsia e Kosoves

Futjet më të fundit - Pavarsia e Kosoves
DSC_0171.jpg
DSC_0171.jpg1695 shikime147 komente21 Shkurt 2008
DSC_0178.jpg
DSC_0178.jpg3657 shikimeValle e madhe e organizuar ne shesh nga perfaqsuesit Fierak te Shoqates per identitet dhe bashkim kombetar154 komente21 Shkurt 2008
DSC_0102.jpg
DSC_0102.jpg2259 shikimeKy eshte flamuri qe ka shetitur ne tubimet paqesore ne perkrahje te pavarsise se Kosoves ne qytete te ndryshme te Shqiperise143 komente21 Shkurt 2008
DSC_0117.jpg
DSC_0117.jpg2097 shikime159 komente21 Shkurt 2008
DSC_0118.jpg
DSC_0118.jpg1692 shikime148 komente21 Shkurt 2008
DSC_0133.jpg
DSC_0133.jpg2171 shikime137 komente21 Shkurt 2008
DSC_0140~0.jpg
DSC_0140~0.jpg2195 shikimeNje nga objektet e zbukuruara ne komunen e Kastriotit174 komente21 Shkurt 2008
DSC_0003~0.jpg
DSC_0003~0.jpg3297 shikime16 shkurt 2008145 komente21 Shkurt 2008
DSC_0061~1.jpg
DSC_0061~1.jpg1715 shikime153 komente21 Shkurt 2008
DSC_0066~3.jpg
DSC_0066~3.jpg2010 shikime162 komente21 Shkurt 2008
DSC_0097~1.jpg
DSC_0097~1.jpg2197 shikime155 komente21 Shkurt 2008
DSC_0098~0.jpg
DSC_0098~0.jpg4288 shikimeFamilja Ramadan Gashi,nje nga familjet kosovare qe priti mysafiret nga Shqiperia169 komente21 Shkurt 2008
92 fotografi në 6 faqe(s) 6

Top