Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Më të shikuarat
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Më të shikuarat
IMG_1276.jpg
IMG_1276.jpg22536 shikime298 komente
DSC_0011.jpg
DSC_0011.jpg21650 shikime83 komente
Fillimi.jpg
Fillimi.jpg21573 shikime146 komente
shkelzeni_gati.jpg
shkelzeni_gati.jpg21453 shikimeNdodhet ne qender te Fierit134 komente
IMG_1275.jpg
IMG_1275.jpg14970 shikime285 komente
GJANICA_gati.jpg
GJANICA_gati.jpg10330 shikimeNdodhet ne rrugen nacionale Ballsh-Fier224 komente
autogrilla_gati.jpg
autogrilla_gati.jpg10251 shikimeNje nga komplekset me moderne ne qytetin e Fierit262 komente
1~0.jpg
1~0.jpg7712 shikime166 komente
pasticeri_rustemi_gati.jpg
pasticeri_rustemi_gati.jpg7200 shikimeNje nga me prodhuesit e embelsirave dhe akullore me te sukseshem ne Shqiperi.159 komente
tradita_gati.jpg
tradita_gati.jpg6972 shikimeNdodhet ne qender te Ballshit,prane saj mund te vizitohet edhe manastiri i Gllavenices,nje qender peshkopale me fame ne lashtesi223 komente
DSC_0513.jpg
DSC_0513.jpg6632 shikime211 komente
Ballsh1.jpg
Ballsh1.jpg6322 shikime225 komente
ardenica_gati.jpg
ardenica_gati.jpg6308 shikimeNdodhet ne kodren e Ardenices ku mund te shijosh kolorin fushave te Myzeqes232 komente
blerimi_lushnje_gati.jpg
blerimi_lushnje_gati.jpg5937 shikimeNdodhet ne Kodren e qytetit te Lushnjes dhe te dhuron pamje panoramike te fushes se Myzeqese.225 komente
Mallakaster1.jpg
Mallakaster1.jpg5935 shikime234 komente
Mallakaster10.jpg
Mallakaster10.jpg5925 shikime190 komente
2560 fotografi në 160 faqe(s) 1

Top