Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Më të shikuarat
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Më të shikuarat
DSC_0011.jpg
DSC_0011.jpg23044 shikime83 komente
IMG_1276.jpg
IMG_1276.jpg22739 shikime298 komente
shkelzeni_gati.jpg
shkelzeni_gati.jpg22456 shikimeNdodhet ne qender te Fierit134 komente
Fillimi.jpg
Fillimi.jpg22308 shikime146 komente
IMG_1275.jpg
IMG_1275.jpg15094 shikime285 komente
GJANICA_gati.jpg
GJANICA_gati.jpg10371 shikimeNdodhet ne rrugen nacionale Ballsh-Fier224 komente
autogrilla_gati.jpg
autogrilla_gati.jpg10304 shikimeNje nga komplekset me moderne ne qytetin e Fierit262 komente
1~0.jpg
1~0.jpg7770 shikime166 komente
pasticeri_rustemi_gati.jpg
pasticeri_rustemi_gati.jpg7241 shikimeNje nga me prodhuesit e embelsirave dhe akullore me te sukseshem ne Shqiperi.159 komente
tradita_gati.jpg
tradita_gati.jpg7103 shikimeNdodhet ne qender te Ballshit,prane saj mund te vizitohet edhe manastiri i Gllavenices,nje qender peshkopale me fame ne lashtesi223 komente
DSC_0513.jpg
DSC_0513.jpg6681 shikime211 komente
Ballsh1.jpg
Ballsh1.jpg6385 shikime225 komente
ardenica_gati.jpg
ardenica_gati.jpg6360 shikimeNdodhet ne kodren e Ardenices ku mund te shijosh kolorin fushave te Myzeqes232 komente
blerimi_lushnje_gati.jpg
blerimi_lushnje_gati.jpg6040 shikimeNdodhet ne Kodren e qytetit te Lushnjes dhe te dhuron pamje panoramike te fushes se Myzeqese.225 komente
Mallakaster1.jpg
Mallakaster1.jpg6026 shikime234 komente
Mallakaster10.jpg
Mallakaster10.jpg5962 shikime190 komente
2560 fotografi në 160 faqe(s) 1

Top