Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Më të shikuarat
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Më të shikuarat
stadiumi3.jpg
stadiumi3.jpg5732 shikimeStolat plastik, nje tjeter rregullim e stadiumit Loni Papuciu116 komente
Gjakovë---Xhamia-pas-lyftës-1999-II1.jpg
Gjakovë---Xhamia-pas-lyftës-1999-II1.jpg5157 shikimeFITUES I CMIMIT TE DYTE NE "FOKUS 2007"199 komente
happy_NY.jpg
happy_NY.jpg5138 shikime135 komente
31~0.jpg
31~0.jpg5106 shikime151 komente
Klos4.jpg
Klos4.jpg4701 shikimeNdodhet ne Mallakaster dhe mbahet si nje nga qendrat kulturore te saj208 komente
106.jpg
106.jpg4616 shikimene qender z.Skender Demiri nen-kryetar i Shoqates Shqiptaro-Amerikane te Cleveland.133 komente
Untitled-5_copy~3.jpg
4564 shikime643 komente
Z4323.jpg
Z4323.jpg4333 shikimePermasat: 16mm x 18mm, pesha: 3.26g136 komente
10.jpg
10.jpg4257 shikime145 komente
DSC_0098~0.jpg
DSC_0098~0.jpg4216 shikimeFamilja Ramadan Gashi,nje nga familjet kosovare qe priti mysafiret nga Shqiperia169 komente
Rosha.jpg
Rosha.jpg4186 shikimeFutbollisti Rosha ne nje aksion per Apollonine.130 komente
nikaja_gati.jpg
nikaja_gati.jpg4074 shikimeNdodhet ne Klos te Mallakastres.Nje nga investimet me te medha te zones.Prane tij shtrihet Bylis dhe Nikaia pika arkeologjike te kultures Ilire.235 komente
Joti_GATI.jpg
Joti_GATI.jpg3939 shikimeNdodhet ne rrugen nacionale Lushnje-Fier219 komente
GJON+MILI_1[1].jpg
GJON+MILI_1[1].jpg3848 shikime96 komente
iluzion.jpg
iluzion.jpg3813 shikimeNese shikoni kete fotografi me kujdes do te arini ne perfundim se ne sfond eshte nje anije me disa njerez. E vertete...? Hahahahaha164 komente
Mallakaster11.jpg
Mallakaster11.jpg3759 shikime110 komente
2560 fotografi në 160 faqe(s) 2

Top