Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Më të shikuarat
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Anetaret

Më të shikuarat - Anetaret
DSC00940.jpg
DSC00940.jpg1635 shikime74 komente
DSC00873.jpg
DSC00873.jpg1062 shikime81 komente
IMG000178.jpg
1061 shikime109 komente
dhoms_ime_2005.jpg
dhoms_ime_2005.jpg990 shikimeish dhoma ime kur erdha fillimisht ne USA. Si gjithmone me shume me intereson te lexoje se sa te rregulloj dhomen. No wayyyyyyyyyy80 komente
DSC01214.jpg
DSC01214.jpg954 shikime87 komente
francezja.jpg
francezja.jpg865 shikime76 komente
18544_1318950699654_1407375713_883345_1547038_n.jpg
833 shikime98 komente
IMG000210.jpg
776 shikime107 komente
wosup_fiei.jpg
wosup_fiei.jpg747 shikimenje foto e bere nga nje shoku im. ishte me te verte nje dite karagjoze. 66 komente
5455_1224899539605_1142498338_698109_3404611_n.jpg
707 shikime103 komente
funy-cat.jpg
funy-cat.jpg670 shikime28 komente
IMG000183.jpg
606 shikime94 komente
IMG000173.jpg
581 shikime103 komente
eda_hollow.jpg
eda_hollow.jpg341 shikimeduke thene "YES SIR' perpara kameras time. LoL15 komente
shqipe_heart.gif
shqipe_heart.gif338 shikimeZemer Shqiptare21 komente
__kiss_by_eda.jpg
__kiss_by_eda.jpg309 shikimekush th qe nuk e dua fierin. ja ku jam dhe po ju dergoj nje puthje Muahhhhhhhhhhhhh10 komente
164 fotografi në 11 faqe(s) 1

Top