Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Më të shikuarat
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Humor

Më të shikuarat - Humor
happy_NY.jpg
happy_NY.jpg5196 shikime135 komente
iluzion.jpg
iluzion.jpg3909 shikimeNese shikoni kete fotografi me kujdes do te arini ne perfundim se ne sfond eshte nje anije me disa njerez. E vertete...? Hahahahaha164 komente
fatgiraffe.jpg
fatgiraffe.jpg3462 shikime130 komente
kanal_fr.jpg
kanal_fr.jpg3342 shikimeJa se c'fare ndoth kur je shume i apasionuar pas profesionit te fotografise...124 komente
thong_USA_EU.jpg
thong_USA_EU.jpg3078 shikimeJa dhe ndryshimi midis perdorimit te mbathjeve per femra te llojit THONG perkatesisht ne Europe dhe USA123 komente
gjokse_madh.jpg
gjokse_madh.jpg3007 shikimeA jane te verteta apo operacioni plastik eshte bere ne permasa te tepruara.135 komente
1234.jpg
1234.jpg2803 shikime96 komente
BadJob.jpg
BadJob.jpg2687 shikime123 komente
2~5.jpg
2~5.jpg2674 shikime132 komente
BERISHA.jpg
BERISHA.jpg2516 shikimeGladiatori shqiptar. Do te ngelet ne kembe deri sa ti ngordhi kali...103 komente
keshtu_I-duam.jpg
keshtu_I-duam.jpg2414 shikimeJa dhe imagjinata e nje mashkulli per ekzistencen e enje banjo moderne.119 komente
superman.jpg
superman.jpg2248 shikimeMos i shiko gunen por shikoi bluzen nen-te.98 komente
neper_Kembe.jpg
neper_Kembe.jpg2222 shikimeJa dhe nje shembull konkret i thenies popullore: "Me Breke Neper Kembe"122 komente
hotdog.jpg
hotdog.jpg2027 shikime120 komente
kari016.jpg
kari016.jpg2007 shikime111 komente
kari005.jpg
kari005.jpg1984 shikime104 komente
55 fotografi në 4 faqe(s) 1

Top