Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Më të shikuarat
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Cleveland-Fier

Më të shikuarat - Cleveland-Fier
IMG_1276.jpg
IMG_1276.jpg22735 shikime298 komente
IMG_1275.jpg
IMG_1275.jpg15088 shikime285 komente
106.jpg
106.jpg4655 shikimene qender z.Skender Demiri nen-kryetar i Shoqates Shqiptaro-Amerikane te Cleveland.133 komente
100.jpg
100.jpg2588 shikime124 komente
103.jpg
103.jpg2316 shikime122 komente
128.jpg
128.jpg2262 shikime125 komente
117.jpg
117.jpg2087 shikimezj. Dona Brady126 komente
105.jpg
105.jpg2004 shikime119 komente
11.jpg
11.jpg1943 shikime121 komente
120.jpg
120.jpg1899 shikime86 komente
113.jpg
113.jpg1754 shikimekomuniteti fierak i pranishem gjate ceremonise129 komente
101.jpg
101.jpg1744 shikime125 komente
127.jpg
127.jpg1726 shikimeMomenti i firmosjes se konventes se binjakezimit te qytetit te Fierit me ate te Cleveland, Ohio USA.125 komente
109.jpg
109.jpg1670 shikime113 komente
13.jpg
13.jpg1635 shikimeAndon Bushi ne nje fjalim gazmor per te ftuarit...125 komente
114.jpg
114.jpg1532 shikimeCaste gjate shkembimit te dhuratave midis dy kryebashkiakeve Zeqo dhe Jackson109 komente
53 fotografi në 4 faqe(s) 1

Top