Notice: Undefined offset: 8192 in /home5/fiericom/public_html/galeri/include/debugger.inc.php on line 112
GALERIA: Fieri.COM - Portali Fierak Online - Më të vlerësuarat
Shko tek faqja kryesore
Identifikohu
Pritja > Arti, Kultura dhe Shows

Më të vlerësuarat - Arti, Kultura dhe Shows
Gjakovë---Xhamia-pas-lyftës-1999-II1.jpg
Gjakovë---Xhamia-pas-lyftës-1999-II1.jpg5224 shikimeFITUES I CMIMIT TE DYTE NE "FOKUS 2007"199 komente
(63 vota)
     
1 fotografi në 1 faqe(s)

Top